Leczenie nadpotliwości

 Nadmierna potliwość to poważny problem i przede wszystkim, wielkie ograniczenie w życiu zawodowym oraz prywatnym. Nadpotliwość jest spowodowana nadmierną aktywnością gruczołów potowych. Gruczoły te są zlokalizowane prawie na całej powierzchni ciała, a najwięcej znajduje się na dłoniach, stopach i pod pachami.

 

 Leczenie nadpotliwość botoksem daje natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt. Wymiernie polepsza jakość i komfort życia cierpiących na nadmierną potliwość.

 

 Zabieg polega na podaniu płytko śródskórnie do każdego kwadratu małej ilości toksyny botulinowej. Botoks blokuje działanie nerwów zaopatrujących gruczoły potowe i w ten sposób uniemożliwia nadmierne wydzielanie potu. Zabieg jest minimalnie bolesny. Zabieg wykonywany na rękach i stopach wymaga znieczulenia.

 

 Na rezultaty po podaniu toksyny botulinowej czeka się do tygodnia. Efekty utrzymują się przez okres kilku miesięcy do jednego roku.

 
Tagi: leczenie nadpotliwości katowice, leczenie nadpotliwości,
 
 
  • Telefon

    [zobacz]

  • Adres

    ul. gen. Józefa Hallera  

    40-320 Katowice

  • Mail
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności